KKS OC 5000 Mega 400ml sprej proti medveďom

Sprej proti medveďom KKS OC 5000 Mega 400ml je kvalitný a vysoko účinný obranný sprej od renomovaného nemeckého výrobcu KKS. Tento produkt bol špeciálne vyvinutý s cieľom poskytnúť maximálnu ochranu pred útokmi medveďov a iných veľkých šeliem.

Silná účinná látka

Jednou z kľúčových vlastností tohto spreju proti medveďom je jeho účinná látka OC (oleo-resin capsicum). OC je silná zložka, ktorá je známa svojou schopnosťou odvrátiť útok a zastaviť aj najagresívnejšie zvieratá. Sprej proti medveďom KKS OC 5000 Mega 400ml obsahuje vysoký podiel kapsaicínu, čo zabezpečuje rýchlu a účinnú obrannú clonu.

Dostrel tohto spreju je 7 metrov, čo umožňuje účinne reagovať na hrozby z bezpečnej vzdialenosti. Navyše, jeho štipľavosť dosahuje až 1 000 000 Scovillových jednotiek – spôsobuje veľké pálenie v oblasti dýchacích ciest, hlavy a očí, pričom tiež spôsobuje rozostrenie videnia, čo šelme zníži schopnosť pokračovať v útoku. Výrobca KKS ponúka aj síce menší, ale o nič slabší sprej proti medveďom VESK Grizzly 200ml so štipľavosťou až 4 000 000 SHU.

Sprej vybavený poistkou

Výrobca venoval pozornosť aj bezpečnosti používania. Sprej je vybavený poistkou, ktorá zabraňuje nechcenému spusteniu spreja. To znamená, že si môžete byť istí, že sprej bude aktívny iba v prípade, keď ho budete potrebovať.

Sprej proti medveďom KKS OC 5000 Mega 400ml je praktickým a efektívnym obranným prostriedkom, ktorý oceníte nielen pri potenciálnych stretnutiach s medveďmi, ale aj v rámci všeobecnej osobnej bezpečnosti. Jeho kompaktný design umožňuje jednoduché nosenie a rýchly prístup k spreju v prípade nebezpečenstva. Prečítajte si aj porovnanie sprejov proti medveďom, kde nájdete aj ďalšie dostupné spreje v prehľadnej tabuľke.

Parametre KKS OC 5000 Mega 400m

Dosahcca 7 metrov
Účinná látkaOC (oleo-resin capsicum)
Doba vystreknutia obsahupribližne 5s
Výška nádoby25 cm
Obsah spreja400 ml

Popis produktu môže byť upravený predajcom, ale zmena sa nemusí prejaviť aktuálne na našej stránke. Parametre tohto produktu si preto overte pred kúpou na stránkach predajcu.