Obranný sprej EXTREM POWER CR

Medvede patria medzi tieto divoké zvieratá, ktoré by sme mali rešpektovať a chrániť sa pred nimi. Našťastie existuje produkt, ktorý vám môže pomôcť zabezpečiť vašu bezpečnosť v prípade stretnutia s medveďom – Obranný sprej EXTREM POWER CR.

Obranný sprej EXTREM POWER CR je vysokokvalitný a účinný produkt, ktorý je navrhnutý na ochranu pred hrozbou zo strany divokých zvierat, vrátane medveďov. Jeho účinnosť spočíva v jedinečnej zložke – najsilnejšej a najúčinnejšej látke na trhu typu CR, známej ako Dibenzoxazepín. Táto látka zabezpečuje okamžitý a vysoký účinok, a to aj pri širšom spektre postihnutia citlivých orgánov šelmy.

EXTREM POWER CR obsahuje 0,1% účinnej látky CR, čo je ekvivalent obsahu kajenského korenia na úrovni 30%. Táto koncentrácia je dostatočná na to, aby sa zvýšila efektivita obranného spreja. Zároveň sa jedná o látku, ktorá je považovaná za bezpečnú pre použitie na zvieratá a nezanecháva trvalé poškodenie.

Dosah a bezpečnosť

Obranný sprej EXTREM POWER CR má účinný dosah až do vzdialenosti približne 9 – 10 metrov, čo znamená, že máte dostatok času na to, aby ste sa bránili pred potenciálnym útočníkom. Je vybavený vyťahovacou kovovou poistkou, ktorá zabraňuje nechcenému použitiu spreja. Pred použitím je nutné túto poistku vytrhnúť, čím sa zabezpečí aktivácia spreja.

Po použití obranného spreja EXTREM POWER CR môžete očakávať okamžité a intenzívne pálenie v oblasti dýchacích ciest, hlavy a očí. Toto pálenie je sprevádzané efektom rozostrenia videnia, čo obmedzuje schopnosť útočníka či šelmy sledovať vás a predstavuje pre neho veľkú prekážku.

Parametre EXTREM POWER CR

Dosahcca 9 metrov
Účinná látkaCR 0,1% (možno prirovnať k 30% látky OC, kajanské korenie)
Doba vystreknutia obsahu5 až 8s
Výška nádoby25 cm
Obsah spreja300 ml

Popis produktu môže byť upravený predajcom, ale zmena sa nemusí prejaviť aktuálne na našej stránke. Parametre tohto produktu si preto overte pred kúpou na stránkach predajcu.