Obranný sprej SABRE BEAR na medvede + tréningový sprej

SABRE BEAR je vysoko účinný obranný sprej, ktorý je určený na obranu pred medveďmi. Je to nevyhnutný doplnok pre každého, kto sa vydáva do prírody na turistiku, kempovanie alebo inú aktivitu v prostredí, kde je zvýšený počet medveďov. SABRE BEAR zaručuje maximálnu účinnosť a bezpečnosť.

Čo je SABRE BEAR?

SABRE BEAR je obranný sprej, ktorý je určený na obranu pred medveďmi. SABRE BEAR je vyrobený z najkvalitnejších zložiek, ktoré zaručujú jeho účinnosť a bezpečnosť v prípade útoku medveďa.Najväčšia zastavovacia sila

Najsilnejšia formula povolená zákonom (EPA vyžaduje rozsah 1,0 – 2,0% hlavných kapsaicinoidov), náhrdelníkový sprej proti medveďom Frontiersman, vyrobený s 2,0% hlavných kapsaicinoidov zaručuje maximálnu silu každého spreju. Rozprašuje o 50% ďalej s dosahom až 10 metrov. Každé stlačenie spreju vytvára väčšiu ochrannú bariéru a silnú hmlu, až 52 gramov za 1-sekundovú dávku, čo je až o 84% viac ako u konkurencie.

Dôkladne testovaný pre vaše maximálne bezpečie. Sprej proti medveďom, ktorý je schválený EPA a Health Canada, zároveň je priateľský k životnému prostrediu, terénne testovaný a účinný proti všetkým druhom medveďov.

Tréningový sprej pre bezpečné použitie

SABRE BEAR je vybavený tréningovým sprejom, ktorý vám umožní bezpečne a efektívne používať sprej. Tréningový sprej je vyrobený z rovnakých zložiek ako obranný sprej, ale má nižšiu koncentráciu účinnej látky. Tréningový sprej vám umožní precvičiť použitie spreju a zvyknúť si na jeho použitie. Týmto spôsobom zvýšite svoje šance na úspešnú obranu pred útokom medveďa. Tréningový sprej na medveďa však nie je možné použiť pri skutočnom útoku.

Parametre SABRE Bear

Dosahcca 10 metra
Účinná látkaHlavné kapsaicinoidy 2 %
Doba vystreknutia obsahucca 7s
Výška nádoby24 cm
Obsah spreja225 g

Popis produktu môže byť upravený predajcom, ale zmena sa nemusí prejaviť aktuálne na našej stránke. Parametre tohto produktu si preto overte pred kúpou na stránkach predajcu.