SABRE Frontiersman 272ml sprej proti medveďom

Obrana proti medveďom je zásadnou témou pre všetkých, ktorí sa pohybujú v prírode a stretávajú sa s divokými zvieratami. Preto je dôležité mať k dispozícii spoľahlivý a účinný obranný prostriedok. Jedným z takýchto prostriedkov je SABRE Frontiersman 272ml – Obranný sprej proti medveďom, ktorý je odporúčaný aj v kanadských národných parkoch.

Maximálna ochrana v jednom spreji

Hlavnou prednosťou tohto obranného spreja je jeho maximálna sila. Obsahuje vysokú koncentráciu dráždivých látok, konkrétne 2% kapsaicinoidov (CRC) – sila je zaručená laboratórnym testom HPLC, čo znamená, že sa môžete spoľahnúť na jeho účinnosť. Ďalšou výhodou tohto spreja je jeho maximálny dostrel. Môžete ho použiť z bezpečnej vzdialenosti až do cca 9,5 metra, čo vám poskytuje dostatočný priestor na reakciu a ochranu.

SABRE Frontiersman Obranný sprej disponuje 272 ml objemom, čo zabezpečuje dostatočné množstvo sprejovej látky pre efektívne použitie. Sprej vytvára hustú hmlu, 45g na dávku, ktorá zabezpečuje široké pokrytie a zvyšuje účinnosť. Pre jednoduché použitie spreja je vybavený pojistkou „Glow-in-the-dark“, ktorá vám pomôže okamžite nájsť sprej aj v tme. Táto vlastnosť je dôležitá najmä pri nočných výletoch a situáciách, keď je rýchla reakcia nevyhnutná.

SABRE Frontiersman Obranný sprej na medvede má trvanlivosť 3 roky, čo znamená, že môžete dlhodobo počítať s jeho spoľahlivou funkčnosťou. Jeho maximálny zastavovací účinok je zabezpečený vďaka silnému receptu, ktorý bol testovaný v laboratóriu pre kapilárnovú chromatografiu. Tento účinok eliminuje až 30% zlyhaní, ktoré sa vyskytujú u iných značiek obranných sprejov.

Účinná zmes spreja na medvede obsahuje 2% kapsaicinoidov, ktoré zabezpečujú jeho vysokú účinnosť. Sprej je dodávaný v objeme 272 ml a jeho účinný dostrel sa pohybuje okolo 9,5 metroa. SABRE Frontiersman Obranný sprej je vyrobený v USA a je certifikovaný podľa ISO 9001:2008, čo zaručuje vysokú kvalitu výrobku. Jeho balenie obsahuje aj návod pre spotrebiteľov, kde nájdete informácie o správnom použití spreja.

Výrobok z USA, ktorý má dlhoročnú tradíciu

Obranné spreje značky SABRE Red sa na trhu objavili už v roku 1975 a odvtedy si získali svoju účinnosťou a spoľahlivosťou širokú popularitu. Napriek tomu, že majú malé rozmery a hmotnosť, sú veľmi efektívne a môžu zachrániť zdravie alebo dokonca život.

Parametre Frontiersman SABRE 272ml

Dosahcca 9,5 metra
Účinná látkaHlavné kapsaicinoidy 2% CRC
Doba vystreknutia obsahucca 7s
Obsah spreja272ml / 225 g

Popis produktu môže byť upravený predajcom, ale zmena sa nemusí prejaviť aktuálne na našej stránke. Parametre tohto produktu si preto overte pred kúpou na stránkach predajcu.