Sprej na medvede MACO STOP 300ml hmla

59,90 €

na sklade

V našom sortimente nájdete obranné spreje na ochranu pred medveďmi značky MACO STOP. Hmlový sprej na medvede vo verzii s aerosolom je kompaktný, ľahký a skladný sprej, ktorý je veľmi účinný pri odvrátení útokov nielen medveďov, ale aj iných agresívnych zvierat.

Tento sprej sa hodí na ochranu turistov, lesníkov, poľovníkov a všetkých, ktorí sa pohybujú v prírode. Dosah tohto spreja je cca 8 metrov a súčasťou sortimentu je aj možnosť dokúpiť si k nemu puzdro na opasok alebo rolničku, zvonček na medvede.

Dosah a účinnosť

Sprej na medvede MACO STOP 300ml hmla je klasická verzia spreja s dobrým dosahom a silou až 2 000 000 SHU. Obsahuje kombináciu silných látok Capsicum oleoresin OC (kapsaicín) až 10% a MC 1,4%. Tieto látky zabezpečia okamžité paralyzovanie a veľké pálenie v oblasti dýchacích ciest, hlavy a očí s efektom rozostrenia videnia. Sprej má účinný dosah do cca 8 metrov Doba vystreknutia obsahu je 5-8 sekúnd. Pri použití odporúčame dávkovať sprej viacero menšími dávkami.

Obsah spreja je 300 ml a výška nádoby dosahuje 26 cm. Obranný sprej proti medveďom MACO STOP Extreme nie je určený len na ochranu pred medveďmi, ale aj na iné agresívne zvieratá a ľudí. Je to účinná ochrana pre každého, kto sa chce cítiť v prírode bezpečne.

Menšie, no rovnako účinné varianty spreja

Spreje od slovenskej značky MACO STOP sú dostupné aj v menšej verzii 150ml a tiež v gélovom prevedení, ktoré je odolnejšie na poveternostné podmienky.

Parametre MACO STOP Extreme 300ml HMLA

Dosahcca 8 metrov
Účinná látkaOC Capsicum oleoresin 2 % (Kapsaicín)
MC 1,4%
Doba vystreknutia obsahu5 až 8s
Výška nádoby26 cm
Obsah spreja300 ml
Dostupné príslušenstvopuzdro na opasok pre 300ml sprej na medvede

Popis produktu môže byť upravený predajcom, ale zmena sa nemusí prejaviť aktuálne na našej stránke. Parametre tohto produktu si preto overte pred kúpou na stránkach predajcu.


Otázky ohľadom dostupnosti a ceny produktu Najsilnejší sprej na medvede MACO STOP Extreme 300ml hmla


Koľko stojí Najsilnejší sprej na medvede MACO STOP Extreme 300ml hmla aktuálne na e-shope?

Produkt Najsilnejší sprej na medvede MACO STOP Extreme 300ml hmla si môžete aktuálne kúpiť za 59,90 € s DPH. Cena je platná k dnešnému dňu.

Kde sa dá kúpiť Najsilnejší sprej na medvede MACO STOP Extreme 300ml hmla?

Produkt Najsilnejší sprej na medvede MACO STOP Extreme 300ml hmla je dostupný na internetovom obchode Roy.sk, ktorý má vo svojej ponuke okrem sprejov na medvede aj iné vybavenie pre outdoor. Populárne produkty na e-shope Roy.sk sú napr. fotopasce, ktoré sú testované v podmienkach na Slovensku.

Je Najsilnejší sprej na medvede MACO STOP Extreme 300ml hmla dostupný skladom a môžem ho hneď objednať?

Áno, produkt Najsilnejší sprej na medvede MACO STOP Extreme 300ml hmla je aktuálne dostupný SKLADOM a môžete si ho objednať online s doručením až k vám domov. Produkt Najsilnejší sprej na medvede MACO STOP Extreme 300ml hmla je však určený pre osoby staršie ako 18 rokov.