Syntchem Grizzly obranný sprej na medvede 300 ml

Ak sa pohybujete v prírode a stretávate sa s divou zverou, je dôležité mať pri sebe spoľahlivý prostriedok na obranu. Syntchem Grizzly je vysoko účinný slzotvorný obranný sprej, ktorý je navrhnutý špeciálne na ochranu pred medveďmi. S obsahom 0,1 % účinnej látky CR (Capsaicinoid Resin), ktorý možno prirovnať k obsahu 30 % účinnej látky OC (kajanské korenie), predstavuje tento sprej efektívne riešenie pre vašu bezpečnosť.

Účinná látka CR je známa svojimi slzotvornými vlastnosťami, ktoré spôsobujú prudké a intenzívne pálenie očí, dýchacích ciest a pokožky. V prípade vdýchnutia môže tiež spôsobiť pridusenie. Sprej na medvede Syntchem Grizzly je preto silným odstrašujúcim prostriedkom, ktorý odháňa medvede a inú divú zver. Jeho dosah je cca 8 až 10 metrov, čo vám poskytuje dostatočnú vzdialenosť na včasnú reakciu a bezpečnú ochranu.

Sprej na medvede Syntchem Grizzly s objemom 300 ml zabezpečuje dlhotrvajúce používanie v prípade potreby. Jeho hmotnosť je len 300 g, čo z neho robí ľahko prenosný a nenáročný na manipuláciu. Navyše, sprej je vybavený špeciálnou bezpečnostnou hlavicou, ktorá zabezpečuje, že sa sprej nespustí samovoľne. Táto funkcia je mimoriadne dôležitá, pretože si môžete byť istí, že sprej bude pripravený na použitie vtedy, keď ho budete potrebovať, a nebudete sa musieť obávať neúmyselného vyprázdnenia spreja. V ponuke tejto značky nájdete aj menší sprej na medvede Grizzly 150ml od rovnakého výrobcu.

Syntchem, výrobca tohto vynikajúceho obranného spreja, je známy svojou dlhoročnou skúsenosťou v oblasti výroby bezpečnostných produktov. Dôkladné testovanie a kvalitná výroba zaručujú spoľahlivosť a efektivitu produktov Syntchem. Pri používaní Syntchem Grizzly sa odporúča dodržiavať návod a pokyny výrobcu. Používanie spreja by malo byť v súlade s miestnymi zákonmi a predpismi. Sprej je určený iba na obranu a odstrašenie, nie na útočenie alebo ublíženie živým tvorom.

Parametre Syntchem Grizzly 300 ml

Dosahcca do 10 metrov
Účinná látkaCR 0,1% (možno prirovnať k 30% látky OC, kajanské korenie)
Doba vystreknutia obsahupribližne 6s
Obsah spreja300 ml

Popis produktu môže byť upravený predajcom, ale zmena sa nemusí prejaviť aktuálne na našej stránke. Parametre tohto produktu si preto overte pred kúpou na stránkach predajcu.