Obranný sprej BearBuster 150ml s puzdrom

64,99 €

na sklade

Sprej na medveďa FOR BearBuster 150ml je ideálny pre tých, ktorí sa vydávajú do prírody, kde je zvýšený výskyt medveďov, ale aj pre poľovníkov, rybárov a turistov. Sprej proti medveďom je jedným z najúčinnejších spôsobov, ako sa chrániť pred nebezpečnými zvieratami. Ak hľadáte spoľahlivý a účinný obranný sprej na medveďa, FOR BearBuster 150ml je tou správnou voľbou pre vás.

Vysoká účinnosť aj na iné agresívne zvieratá

Použitie spreja na medveďa okamžite spôsobí rozsiahle pálenie v oblasti dýchacích ciest, hlavy a očí. Sprej znefunkční čuchové zmysly a spôsobí medveďovi rozostrenie videnia. Sprej na medveďa FOR BearBuster 150ml je určený na viac použití a pri strete s medveďom je potrebná 1-2 sekundová dávka.

Obranný sprej na medvede FOR BearBuster s vysokou účinnosťou je vhodný nielen na medvede, ale aj na iné dravé šelmy. Sprej obsahuje zmes Capsicum oleoresin a oxazepin, ktorá vytvára približne 4 metre širokú ochrannú bariéru s dosahom 6-8 metrov.

Orientačná výdatnosť spreja je 150 ml, čo zodpovedá približne 4 sekundám nepretržitého použitia. Sprej na medveďa FOR BearBuster je dodávaný s puzdrom na opasok, ktoré umožňuje pohodlné nosenie spreja vždy so sebou.

Spreje od značky FOR sú vyrábané na Slovensku. Zakúpiť si môžete aj 300ml variantu s puzdrom na opasok, ktorá poskytuje dvojnásobný čas vystrekovania účinnej látky.

Parametre FOR BearBuster 150ml

Dosahcca do 8 metrov
Účinná látkaCapsicum oleoresin 2 % (Kapsaicín)
Dibenzoxazepín 1 %
Doba vystreknutia obsahu4s
Výška nádoby20 cm
Obsah spreja150 ml

Popis produktu môže byť upravený predajcom, ale zmena sa nemusí prejaviť aktuálne na našej stránke. Parametre tohto produktu si preto overte pred kúpou na stránkach predajcu.


Otázky ohľadom dostupnosti a ceny produktu FOR-BearBuster 150ml + belt case Čierna


Koľko stojí FOR-BearBuster 150ml + belt case Čierna aktuálne na e-shope?

Produkt FOR-BearBuster 150ml + belt case Čierna si môžete aktuálne kúpiť za 64,99 € s DPH. Cena je platná k dnešnému dňu.

Kde sa dá kúpiť FOR-BearBuster 150ml + belt case Čierna?

Produkt FOR-BearBuster 150ml + belt case Čierna je dostupný na internetovom obchode Exisport.sk, ktorý má vo svojej ponuke okrem sprejov na medvede aj iné vybavenie pre outdoor.

Je FOR-BearBuster 150ml + belt case Čierna dostupný skladom a môžem ho hneď objednať?

Áno, produkt FOR-BearBuster 150ml + belt case Čierna je aktuálne dostupný SKLADOM a môžete si ho objednať online s doručením až k vám domov. Produkt FOR-BearBuster 150ml + belt case Čierna je však určený pre osoby staršie ako 18 rokov.