FOR BearBuster 300 ml + puzdro na opasok

V prípade, že sa radi pohybujete v prírode a nachádzate sa v oblasti s vysokým výskytom medveďov a iných dravých zvierat, môže byť bezpečnosť Vašou najvyššou prioritou. FOR Bear Buster 300ml je účinný sprej na obranu proti útokom medveďa a iných dravých šeliem, napr. proti agresívnym psom.

Vysoká účinnosť

Sprej je vyrobený na báze účinnej látky Capsicum oleoresin a oxazepin, ktoré zaručujú vysokú účinnosť a sú schopné vytvoriť až 4 metre širokú ochrannú bariéru. Sprej má dosah až 6-8 metrov a v prípade kontaktu medveďa s touto clonou dochádza k okamžitému rozsiahlemu páleniu v oblasti dýchacích ciest, hlavy a očí. Jeho účinky sú tiež spojené s rozostrením videnia a znefunkčnením čuchových zmyslov medveďa.

Praktické puzdro na opasok

FOR Bear Buster 300ml s puzdrom na opasok je určený na viacnásobné použitie, a preto je vhodný pre tých, ktorí sa radi vydávajú na dlhé túry do divočiny. V balení nájdete praktické puzdro na opasok, ktoré umožňuje v prípade potreby jednoduché a rýchle použitie spreja.

Ideálny pre lesníkov, turistov a ľudí, ktorí sa často pohybujú v oblasti so zvýšeným rizikom stretu s našou najväčšou šelmou. Ak hľadáte spoľahlivý a efektívny obranný prostriedok, FOR Bear Buster je tou správnou voľbou pre Vás a stanete sa neodmysliteľným spoločníkom pre Vaše pokojné a bezpečné výlety do divočiny.

Spreje od značky FOR sú vyrábané na Slovensku. Dostupná je aj menšia a kompaktnejšia verzia spreja BearBuster 150ml s puzdrom na opasok.

Parametre FOR BearBuster 300ml

Dosahcca do 8 metrov
Účinná látkaCapsicum oleoresin 2 % (Kapsaicín)
Dibenzoxazepín 1 %
Doba vystreknutia obsahu8s
Výška nádoby26 cm
Obsah spreja300 ml

Popis produktu môže byť upravený predajcom, ale zmena sa nemusí prejaviť aktuálne na našej stránke. Parametre tohto produktu si preto overte pred kúpou na stránkach predajcu.