MACO STOP Extreme 300ml gélový sprej na medvede

59,90 €

na sklade

Na našom trhu existuje množstvo obranných sprejov určených na ochranu pred medveďmi, ale nie všetky sú rovnako účinné. Slovenská značka MACO STOP ponúka najsilnejší sprej na medvede s názvom MACO STOP Extreme 300ml.

Dosah a účinnosť

MACO STOP Extreme 300ml je účinnejší, má väčší dosah ako iné spreje na medvede a jeho gélová konzistencia zaisťuje, že látku neodfúkne vietor a mieri presne, čo Vám umožní účinne sa brániť na väčšiu vzdialenosť. Dosah tohto spreju je približne 10 metrov. Patrí medzi najpredávanejšie na slovenskom trhu.

Sprej obsahuje kombináciu silných látok Capsicum oleoresin OC (kapsaicín) až 10% a MC 1,4%. Tieto látky zaisťujú maximálnu účinnosť spreja a ochránia Vás pred nebezpečnými situáciami. Látka, ktorá sa nachádza v spreji, má po dopade na medveďa lepivý účinok, čo je ďalší spôsob, ako odplašiť zvieratá.

K spreju je možné zakúpiť puzdro na opasok, vďaka ktorému môžete mať sprej vždy k dispozícii. To vám umožní rýchlo zareagovať v prípade, že sa ocitnete v nebezpečnej situácii.

Menšie, no rovnako účinné varianty spreja

Spreje od slovenskej značky MACO STOP sú dostupné aj v menšej verzii 150ml a to rovno v dvoch prevedeniach. Klasická „hmlová“ verzia spreja na medvede a gelová.

Ak hľadáte spoľahlivý spôsob, ako sa ochrániť pred medveďmi, ale aj inými agresívnymi zvieratami, spreje tejto slovenskej značky nesklamú. Takmer dvojnásobný dosah oproti iným sprejom a účinné látky zaisťujú maximálnu ochranu.

Dostupný aj v menšej verzii 150ml a tiež v klasickom ,,hmlovom,, prevedení.

Parametre MACO STOP Extreme 300ml

Dosahcca 9 metrov, gélová konzistencia
Účinná látkaOC Capsicum oleoresin až do 10 % (Kapsaicín)
MC 1,4%
Doba vystreknutia obsahu5 až 8s
Výška nádoby26 cm
Obsah spreja300 ml
Dostupné príslušenstvopuzdro na opasok pre 300ml sprej na medvede

Popis produktu môže byť upravený predajcom, ale zmena sa nemusí prejaviť aktuálne na našej stránke. Parametre tohto produktu si preto overte pred kúpou na stránkach predajcu.


Otázky ohľadom dostupnosti a ceny produktu Najsilnejší sprej na medvede MACO STOP Extreme 300ml gel


Koľko stojí Najsilnejší sprej na medvede MACO STOP Extreme 300ml gel aktuálne na e-shope?

Produkt Najsilnejší sprej na medvede MACO STOP Extreme 300ml gel si môžete aktuálne kúpiť za 59,90 € s DPH. Cena je platná k dnešnému dňu.

Kde sa dá kúpiť Najsilnejší sprej na medvede MACO STOP Extreme 300ml gel?

Produkt Najsilnejší sprej na medvede MACO STOP Extreme 300ml gel je dostupný na internetovom obchode Roy.sk, ktorý má vo svojej ponuke okrem sprejov na medvede aj iné vybavenie pre outdoor. Populárne produkty na e-shope Roy.sk sú napr. fotopasce, ktoré sú testované v podmienkach na Slovensku.

Je Najsilnejší sprej na medvede MACO STOP Extreme 300ml gel dostupný skladom a môžem ho hneď objednať?

Áno, produkt Najsilnejší sprej na medvede MACO STOP Extreme 300ml gel je aktuálne dostupný SKLADOM a môžete si ho objednať online s doručením až k vám domov. Produkt Najsilnejší sprej na medvede MACO STOP Extreme 300ml gel je však určený pre osoby staršie ako 18 rokov.