Fotopasca Wachman King

Úvod

Keď ide o sledovanie divokej prírody, ochranu majetku alebo sledovanie zákazníkov, fotopasca Wachman King je jedným z najlepších nástrojov na trhu. S jej vysokým rozlíšením, možnosťou nahrávania videa a pohybovými senzormi, táto fotopasca je ideálna pre každého, kto potrebuje spoľahlivý a efektívny spôsob, ako sledovať svoje okolie.

Technické údaje

Fotopasca Wachman King ponúka vynikajúce technické špecifikácie, ktoré ju označujú za jednu z najlepších na trhu. Najprv sa pozrieme na režimy, v ktorých môže fotopasca pracovať. Sú to FOTO, VIDEO a FOTO+VIDEO. V režime FOTO kamera len fotí, v režime VIDEO len sníma video a v režime FOTO+VIDEO najprv urobí fotku a potom začne snímať video. To znamená, že máte možnosť si vybrať, či chcete len statické obrázky, len video alebo kombináciu oboch.

Ďalej sa pozrieme na rozlíšenie. Fotopasca Wachman King ponúka širokú škálu rozlíšení pre fotky, od 1MP (1280 x 960P) až po 16MP (4608 x 3456P). Všeobecne platí, že čím vyššie je rozlíšenie, tým detailnejšia je fotka. Avšak vyššie rozlíšenie tiež znamená, že fotka zaberie viac pamäťového priestoru na SD karte.

Pamäť a batéria

Fotopasca Wachman King podporuje pamäťové karty s kapacitou až do 32GB, čo je viac ako dostatočné pre väčšinu použití. Dĺžka videa, ktoré môže fotopasca nahrávať, sa pohybuje od 3 do 59 sekúnd, alebo 1 až 10 minút. Treba však poznamenať, že dlhšie video môže skrátiť dobu výdrže batérií.

PIR pohybové senzory

Jednou z najlepších funkcií fotopasce Wachman King sú jej PIR pohybové senzory. Tieto senzory detekujú pohyb a aktivujú kameru, kedykoľvek je zaznamenaný pohyb. Kamera potom urobí fotku alebo začne snímať video, v závislosti od nastaveného režimu. PIR senzory majú možnosť oneskorenia od 1 do 60 minút, čo znamená, že kamera po urobení snímky vypne na určitý čas.

Záver

Fotopasca Wachman King je skvelým nástrojom pre každého, kto potrebuje sledovať svoje okolie, či už pre sledovanie divokej prírody, ochranu majetku alebo sledovanie zákazníkov. S jej vysokým rozlíšením, možnosťou nahrávania videa a pohybovými senzormi, táto fotopasca ponúka spoľahlivý a efektívny spôsob, ako sledovať a zaznamenávať dianie vo svojom okolí.

Technické parametre

Rozlíšenie fotoaparátuaž 16 MP
Rozlíšenie videaFull HD 1080p
Rýchlosť spúšte0,3 sekundy
Dosah nočného prísvituaž 20 metrov
CertifikátIP66
Odolnosť voči vodeáno
Plne automatická TFT obrazovkaáno
IR filteráno
Dosah fotopascy15 – 20 metrov