Fotopasca Welltar 7310 2G

Úvod

Fotopasca Welltar 7310 2G je produkt, ktorý prináša revolúciu v svete monitorovania a ochrany majetku. Táto fotopasca je výkonným nástrojom pre každého, kto potrebuje sledovať svoje okolie, či už ide o ochranu vlastného domova, chaty alebo firmy. S jej pomocou môžete mať prehľad o tom, čo sa deje v jej dosahu, a to vďaka jej množstvu prídavných funkcií a možností nastavenia.

Funkcie a nastavenia

Fotopasca Welltar 7310 2G je vybavená množstvom funkcií, ktoré vám umožnia prispôsobiť jej použitie presne podľa vašich potrieb. Základný princíp fotopasce spočíva v tom, že nasníma každý pohyb, ktorý bude v jej dosahu. Má však aj ďalšie funkcie, ktoré ju robia oveľa viac než len obyčajnou fotopascou.

Najvýznamnejšou z nich je možnosť ovládania na diaľku pomocou mobilu. Welltar 7310 2G dokáže spraviť fotku aj na základe príkazu, ktorý jej pošlete z mobilu, a to aj bez toho, aby sa v jej zornom poli niečo pohlo. Táto funkcia je mimoriadne užitočná, keď potrebujete mať snímky z určitého miesta a času, kedy sa tam nemusí niečo hýbať.

Okrem toho, že môžete mať snímky hneď po nasnímaní v mobile alebo v e-maily, fotopasca ukladá fotky a videá aj na pamäťovú SD kartu. Všetko, čo nasnímala, si preto môžete prezerať aj neskôr buď priamo vo fotopasci na zabudovanej obrazovke alebo po vybratí SD karty a vložení napríklad do počítača.

Výkon a kvalita

Výkonnosť a kvalita sú dve kľúčové slová, ktoré popisujú fotopascu Welltar 7310 2G. Táto fotopasca je schopná nahrávať fotky a videá v HD kvalite a dokonca aj zvuk. Jej rýchla odozva len 0,2 sekundy zabezpečuje, že nezmešká žiadnu dôležitú akciu alebo pohyb.

Výsledné snímky sú veľmi kvalitné, vďaka vysokému rozlíšeniu 8, 14 alebo až 36Mpx. Navyše, fotopasca Welltar 7310 2G má najúčinnejší nočný prísvit na trhu, ktorý je navyše neviditeľný, takže nie je vidieť, že sníma.

Spôsobilosť a spoľahlivosť

Fotopasca Welltar 7310 2G je spoľahlivým nástrojom, ktorý vás nesklame. Jej dosah je až 25 metrov, čo je viac ako dostatočné pre väčšinu aplikácií. Navyše, má minimálny počet reklamácií, čo svedčí o jej kvalite a spoľahlivosti.

Jednou z jej výhod je ochrana pred zneužitím fotopasce heslom. To znamená, že len vy budete mať prístup k snímkam a nastaveniam fotopasce. Fotopasca má aj slovenské menu a slovenský návod na používanie, čo uľahčuje jej ovládanie.

Záver

Fotopasca Welltar 7310 2G je vynikajúcim nástrojom pre každého, kto potrebuje monitorovať svoje okolie. Jej množstvo funkcií, vysoká kvalita a spoľahlivosť ju robia jedným z najlepších produktov na trhu. Ak hľadáte spoľahlivú a výkonnú fotopascu, Welltar 7310 2G je tou správnou voľbou.

Technické parametre

Optický zoompevné zaostrenie
Stabilizácia obrazunie
Veľkosť obrazovky2,4″ TFT
Typ pamäťovej karty4 až 32 GB SD karta
Rozlíšenie foto36/14/8 mpx (predvolené)/ 36 MPx
Rozlíšenie videa1080P/720P/VGA
VodeodolnosťIP67
IR LED46 kusov 940nm čiernych LED
ObjektívFOV = 60
Rýchlosť spúšte0,2 s až 0,6 s
Displej2,4-palcový farebný HD displej
IR rozsahskutočná vzdialenosť nočného videnia 25 m
Batéria4~12AA batérie
Externé napájanie6V alebo 12V
CertifikátyCE FCC RoHs
Pohybový senzor90 stupňový uhol (samotná fotka má 52°)
Voliteľné8, 14 alebo až 36Mpx
Dĺžka videanastaviteľná od 5 do 180 sekúnd