Fotopasca Welltar 7310

Úvod

V dnešnej dobe, keď technológie pokračujú vo svojom rýchlym vývoji, sa stále viac a viac ľudí obracia k využívaniu rôznych typov kamier pre svoje potreby. Nielenže sa tieto zariadenia neustále zlepšujú v oblastiach ako kvalita záberov a výdrž batérie, ale ich využitie sa tiež rozširuje do rôznych oblastí života. Jedným z takýchto produktov je fotopasca Welltar 7310, ktorá je vďaka svojim vlastnostiam a výhodám výborným nástrojom pre každého, kto potrebuje monitorovať svoje okolie.

Technické parametre a vlastnosti

Model Welltar 7310 je vysoko kvalitný produkt, ktorý ponúka širokú škálu funkcií a vlastností. S rýchlosťou spúšte len 0,2 sekundy je schopný zachytiť akýkoľvek pohyb v jeho dosahu, ktorý je až 30 metrov. To je obzvlášť užitočné pre tých, ktorí potrebujú monitorovať svoje prostredie, či už pre ochranu majetku, sledovanie divokej zvery alebo iné účely.

Kamera má veľmi kvalitné zábery vo vysokom rozlíšení, ktoré môžu byť až 32 megapixelov pre fotografie a 4K pre video. To znamená, že každý detail bude jasne viditeľný a kvalita záberov je na najvyššej úrovni. Okrem toho je možné nastaviť dĺžku videí od 5 do 300 sekúnd, čo umožňuje užívateľom prispôsobiť kameru svojim potrebám.

Najúčinnejší nočný prísvit na trhu

Jednou z najvýznamnejších vlastností modelu Welltar 7310 je jeho nočný prísvit. Kamera je vybavená technológiou, ktorá umožňuje výrazne vylepšené nočné videnie, dosahujúce skutočnú vzdialenosť až 25 metrov. Táto funkcia je obzvlášť užitočná pre tých, ktorí potrebujú sledovať svoje prostredie v noci, keď je viditeľnosť obmedzená.

Výdrž batérie a vodeodolnosť

Výdrž batérie je ďalšou dôležitou vlastnosťou kamery Welltar 7310. Tento model je napájaný 12AA batériami, ktoré mu poskytujú dlhú výdrž, čo je obzvlášť dôležité pre dlhodobé monitorovanie. Okrem toho je kamera vodeodolná s hodnotením IP67, čo znamená, že je odolná voči vode a prachu. To z nej robí ideálny nástroj pre použitie v exteriéri, kde môže byť vystavená rôznym poveternostným podmienkam.

Bezpečnostné funkcie a slovenské menu

Model Welltar 7310 je vybavený aj niekoľkými bezpečnostnými funkciami. Jednou z nich je ochrana pred zneužitím fotopasce heslom, čo znamená, že iba osoby s prístupovým heslom môžu pristupovať k obsahu kamery. To je obzvlášť užitočné pre tých, ktorí chcú chrániť svoje súkromie a zabrániť neoprávnenému prístupu k záznamom.

Okrem toho má kamera slovenské menu a je dodávaná so slovenským manuálom na používanie, čo uľahčuje jej ovládanie a nastavenie.

Záver

Model Welltar 7310 je vysoko kvalitný a spoľahlivý produkt, ktorý ponúka širokú škálu funkcií a vlastností. S rýchlosťou spúšte len 0,2 sekundy, vysokou kvalitou záberov, dlhou výdržou batérie, vodeodolnosťou a mnohými ďalšími výhodami je tento model ideálnym nástrojom pre každého, kto potrebuje monitorovať svoje prostredie. Jeho výhody a vlastnosti ho robia vynikajúcou voľbou pre širokú škálu užívateľov.

Technické parametre Fotopasce Welltar 7310

Rozlíšenie fotoaž 32Mpx
Rozlíšenie videaaž 4K
IR rozsah25 m
Displej2,4-palcový farebný HD displej
CertifikátyCE FCC RoHS IP67