Termovízia HIKMICRO HM-TR12-19XG/W-TE19 / Thunder Pro TE19

Úvod do sveta termovízie

Termovízia je technológia, ktorá sa stále častejšie využíva v rôznych odvetviach, od bezpečnostných služieb, cez lov a prírodu, až po priemyselné aplikácie. Súčasťou tejto technológie je aj termovízia HIKMICRO HM-TR12-19XG/W-TE19 / Thunder Pro TE19, ktorá sa vyznačuje špičkovými parametrami a širokým spektrom využitia.

Vlastnosti a parametre termovízie

Termovízia HIKMICRO HM-TR12-19XG/W-TE19 / Thunder Pro TE19 je zariadenie, ktoré využíva termo detektor s rozlíšením 256 × 192 a 1024 × 768 OLED monitor. Tieto parametre zabezpečujú, že obraz je jasný aj pri nepriaznivých podmienkach, ako je tma, hmla, dym, prach, dážď, sneh, les alebo kamuflážne pokrytie. Technológia shutter less samovoľnej expozícii spôsobenej uzávierkou zabezpečuje, že obraz je vždy jasný a čistý.

Za zmienku stojí, že termovízia HIKMICRO HM-TR12-19XG/W-TE19 / Thunder Pro TE19 je veľmi ľahká, váži menej ako 390 gramov a jej rozmery sú kompatibilné (187,2 x 62,5 x 59,2 mm). Tieto vlastnosti robia z termovízie ideálny doplnok pre každého, kto potrebuje monitorovať svoje okolie v rôznych podmienkach.

Kvalita obrazu a citlivosť

Termovízia HIKMICRO HM-TR12-19XG/W-TE19 / Thunder Pro TE19 využíva technológiu hlavného spracovania obrazu – Adaptívne AGC, DDE, 3D DNR. Tieto technológie zabezpečujú, že obraz je vždy kvalitný a detailný, čo je dôležité pri sledovaní pohyblivých objektov alebo pri sledovaní v nepriaznivých podmienkach.

Termovízia má aj vysokú citlivosť, jej jadro je najcitlivejšie na trhu (<35mk). Čím nižšia je hodnota NETD, tým lepšie môže senzor zaznamenávať malé teplotné rozdiely objektov, čo vedie k lepšiemu a detailnejšiemu obrazu.

Odolnosť a vodotesnosť

Termovízia HIKMICRO HM-TR12-19XG/W-TE19 / Thunder Pro TE19 je vyrobená z Magnalia, pevnej zliatiny hliníka, ktorá zabezpečuje jej odolnosť voči nárazom a poškodeniu. Toto zariadenie je aj vodotesné, s ochranou IPX7, ktorá zabezpečuje, že termovízia vydrží aj v nepriaznivých podmienkach, ako je dažď, sneh alebo pád do vody do 1 metrovej hĺbky až na dobu 30 minút.

Dodatočné funkcie a výhody

Termovízia HIKMICRO HM-TR12-19XG/W-TE19 / Thunder Pro TE19 ponúka mnoho dodatočných funkcií, ktoré zlepšujú jej využitie. Medzi tieto funkcie patrí podpora merania vzdialenosti a WIFI hotspot funkcie, podpora nahrávania videa a snímok, vstavaný pamäťový modul EMMC (Max 16GB) a podpora digitálneho zoomu a nastaviteľnej palety farieb.

Balenie termovízie obsahuje dve batérie CR123A/3,0 V, ktoré je možné v krátkom čase nainštalovať a vymeniť. Výdrž batérie je viac ako 4,5 hodín prevádzky, čo je dostatočné pre väčšinu použití.

Záver

Termovízia HIKMICRO HM-TR12-19XG/W-TE19 / Thunder Pro TE19 je špičkové zariadenie, ktoré ponúka vysokú kvalitu obrazu, vysokú citlivosť, odolnosť a mnoho užitočných funkcií. Je to ideálny doplnok pre každého, kto potrebuje monitorovať svoje okolie v rôznych podmienkach.