Termovízny monokulár Hikvision OWL OH35

Úvod a popis produktu

Termovízny monokulár Hikvision OWL OH35 je výnimočným nástrojom, ktorý sa vyznačuje mnohými unikátnymi vlastnosťami a funkciami. Produkt je vybavený kvalitným jadrom o rozlíšení 384 × 288px a OLED displejom s rozlíšením 1024 × 768. Tento monokulár je skutočným zázrakom technológie, ktorý poskytuje jasný obraz aj v drsných podmienkach prostredia ako je tma, hmla, dym, prach, dážď, sneh alebo lesný porast. Vďaka vstavanému tepelnému detektoru s vysokou citlivosťou je schopný zaznamenať aj tie najmenšie teplotné rozdiely objektov.

Technologické vlastnosti a výhody

Hikvision OWL OH35 je vybavený technológiou 3D DNR, ktorá znižuje šum v obraze a zabezpečuje tak čistý a jasný obraz bez zrnenia. Vďaka technológii DDE (Digitálne zosilnenie detailov) neunikne žiadny detail. Prístroj je tiež vybavený technológiou Adaptívne AGC, ktorá automaticky nastavuje silu signálu podľa konkrétnej pozorovanej scény. Tieto technologické vychytávky robia z tohto monokuláru skvelý nástroj pre každého, kto potrebuje jasné a detailné obrazy v náročných podmienkach.

Monokulár je tiež vybavený 35mm šošovkou a integrovaným diaľkomerom, ktorý umožňuje meranie vzdialenosti. Táto funkcia je mimoriadne užitočná pre poľovníkov, hliadkujúcich strážcov alebo turistov. Pozorovateľ má tak možnosť zistiť presnú vzdialenosť od pozorovaného objektu.

Výdrž a odolnosť

Hikvision OWL OH35 je vybavený vstavanou lítium-iónovou batériou, ktorá zabezpečuje až 7 hodín nepretržitej prevádzky. Táto výdrž je obzvlášť užitočná pre dlhodobé pozorovanie v teréne. Monokulár je navyše vodotesný s hodnotením IPX7, čo znamená, že je chránený proti ponoreniu do vody na 30 minút do hĺbky 1 metra. Táto vlastnosť je veľmi dôležitá, pretože zabezpečuje, že prístroj prežije aj náhodné ponorenie alebo silný dážď.

Wi-Fi a ďalšie funkcie

Tento termovízny monokulár podporuje Wi-Fi, čo umožňuje pripojenie k telefónu a ovládanie rôznych funkcií prostredníctvom aplikácie pre iOS alebo Android. To zahŕňa napríklad zber snímok, nahrávanie videí a nastavovanie parametrov. Prístroj tiež obsahuje vstavaný pamäťový modul, ktorý podporuje záznam videa a snímania záberov. To je veľmi výhodné pre tých, ktorí potrebujú dokumentovať svoje pozorovania.

Záver a hodnotenie

Termovízny monokulár Hikvision OWL OH35 je skutočne vynikajúcim nástrojom, ktorý ponúka množstvo užitočných funkcií a vlastností. Vďaka vysokému rozlíšeniu, vynikajúcim technologickým vymoženostiam a výdrži batérie je tento prístroj ideálnym spoločníkom pre každého, kto potrebuje jasný a detailný obraz v náročných podmienkach. Jeho vodotesnosť a odolnosť zabezpečujú, že sa môže spoľahnúť na to, že prístroj prežije aj v najťažších podmienkach. Wi-Fi konektivita a možnosť záznamu videa a fotografií sú ďalšími skvelými vlastnosťami tohto monokuláru. Výsledkom je produkt, ktorý ponúka skvelý pomer cena / výkon a ktorý by som bez váhania odporučil každému, kto hľadá kvalitný termovízny monokulár.